Plarad

Technika połączeń śrubowych najwyższej jakości

Fabryka Maschinenfabrik Wagner GmbH & Co. KG, która została założona przez Paula-Heinza Wagnera w 1962 jest obecnie od 50 lat marką Plarad świadczącą o jakości, innowacyjności i niezawodności w dziedzinie techniki połączeń śrubowych.

Fabryka Maschinenfabrik Wagner posiadająca siedem linii produkcyjnych od ręcznych zwielokrotniaczy momentu obrotowego do całkowicie automatycznych systemów połączeń śrubowych oferuje najszerszą paletę produktów na rynku. Klienci korzystają z wzajemnie dopasowanych urządzeń i otrzymują wszystkie produkty dla połączeń śrubowych z jednej ręki.

Pomyślną strategię przedsiębiorstwa prowadzi od maja 2012 dyrektor zarządzający dr Klaus Rodemann (fotografia z prawej strony). Wiedza technologiczna około 150 pracowników stanowi wciąż podstawę dla spełnienia oczekiwań klientów, spełnienia jakości marki premium i rozwoju innowacyjnych produktów i usług w przyszłości.

Demonstration am Schraubfall
Geschäftsführer Dr. Rodemann

Dyrektor zarządzający: Dr. Klaus Rodemann

Rozległe kompetencje

Wszystko pod jednym dachem: projektowanie, konstrukcja, montaż, konserwacja i naprawy, kalibracja, szkolenie, analiza i doradztwo. Plarad łączy wszystkie te świadczenia i kompetencje i w takiej formie jest niepowtarzalny w świecie techniki połączeń śrubowych.

Plarad jest prawdziwą marką producenta i kładzie szczególny nacisk na wszechstronną i globalną bliskość klienta.