Plarad
Zertifikate

Jakość można dokumentować

Naszym najważniejszym celem jest spełnienie wymagań i oczekiwań naszych klientów. Dlatego ściśle współpracujemy z wyższymi szkołami i znanymi instytutami i wykorzystujemy ten potencjał badawczy podczas wszystkich naszych prac rozwojowych i w technologiach. Także z tego powodu otrzymaliśmy wielokrotnie certyfikaty i wyróżnienia:

 

Zarządzanie jakością zgodnie z DIN EN ISO 9001

Zarządzanie jakością obejmuje wzajemne dostosowane czynności dla kierowania przedsiębiorstwem w zakresie jakości procesów technologicznych i procedur. Istotną rolę odgrywają tutaj gotowość i zdolność, elastyczność i szybka reakcja na zmiany i życzenia klientów i rynków. Te kompleksowe wymagania spełnione są przez system zarządzania jakością według DIN EN ISO 9001.

 

System zarządzania środowiskiem zgodnie z DIN EN ISO 14001

Dzięki naszemu systemowi zarządzania środowiskiem zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo wobec ryzyka środowiskowego. Aby można było osiągnąć dokonania środowiskowe stworzyliśmy system zarządzania środowiskiem. Poprzez regularne kontrole ustalonych celów i systemu zarządzania środowiskiem możemy zapewnić lepszą organizację ochrony środowiska w zakładzie

 

Spełniamy także różne wymagania międzynarodowe i posiadamy certyfikaty międzynarodowe, jak na przykład certyfikat zgodności GOST-R, który wymagany jest przy w wielu przypadkach przy imporcie maszyn do Rosji.